پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی (Perfect Money)
1398/02/23
| 133

پرفکت مانی ( Perfect Money ) یک کدام از شرکت‌های ارایه‌دهنده سرویس ها پرداخت بین‌المللی است . هر کسی به راحتی میتواند یک اکانت کاربری در پرفکت مانی تولید کرده و از سرویس ها متنوع آن بهره‌مند شود .

با وجود تحریم‌های گسترده مالی درمقابل جمهوری اسلامی ایران , پرفکت مانی جزو محدود شرکت‌هایی است که دست بدین مبادرت نزده است . به همین جهت , این خدمت در میان افرادی که پیرو اخذ وجه از آن سوی مرز و یا این که پرداخت خرید از وب‌سایت‌های فرنگی می باشند از محبوبیت بالایی شامل است . پرفکت مانی چه بسا منتخب ویژه به لهجه پارسی هم داراست . یوزرها اهل ایران با گزینش گویش پارسی می توانند از تمامی تجهیزات این وب‌سایت ( مشتمل بر بخش پرداخت و اخذ و هم راهنما ) استعمال نمایند .

ریسک‌های پرفکت مانی

کمپانی پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است . پاناما کشوری است که قانون ها ارزیابی بر کارها مالی چندان سخت‌گیرانه‌ای ندارد . برای مثال , این موسسه ( مغایر شرکت‌های غربی ) می تواند بودجه یوزرها خویش را در فعالیت‌های گوناگون سرمایه‌گذاری نماید . همین فرمان موجب بالا رفتن ریسک پس‌انداز پول درین سامانه می‌گردد . اصلی‌ترین ادله عدم دریافت این ارز الکترونیک در اکثری از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی هم همین است .

مزیت پرفکت مانی برای ایرانیان

با این وجود , با در لحاظ تصاحب کردن تحریم‌های متفاوت مالی درمقابل شهروندان اهل ایران , پرفکت مانی کماکان یکی‌از شایسته ترین گزینه‌ها برای تراکنش‌های مالی با عالم به شمار میرود . احتمال دارد شما نیز جزء اشخاصی می‌باشید که مایلید پول حقوق و دستمزد خویش ( برای پروژه‌هایی مانند برنامه‌نویسی ) را از مشتریان فرنگی سوای دردسر اخذ فرمائید . در این‌حالت , این روش مورد نیکی به شمار میرود . همینطور احتمالا درپی خرید کارت کادو برای سرویس‌هایی مثل آیتونز و گوگل میباشید . در‌این حالت هم گشوده نیز پرفکت مانی یکی شایسته ترین انتخاب‌های پیش رو به شمار می رود .

قابلیت‌های اکانت پرفکت مانی

پرفکت مانی قابلیت‌های متفاوت و متنوعی را در اختیار یوزرها خویش قرار می دهد . این قابلیت‌ها به شرح تحت است :

انتقال وجه به بقیه حسابهای پرفکت مانی

خرید از وب‌سایت‌های گوناگون ( بعضی وب‌سایت‌ها قابلیت و امکان پرداخت با پرفکت‌ مانی را دارا هستند )
اخذ وجه از یوزرها دیگر ( برای مثال تحت عنوان حقوق و دستمزد در عوض انجام پروژه‌های گوناگون )
انجام پرداخت‌های منظم آنلاین ( برای مثال , برای تمدید ماهیانه اکانت کاربری در سایت‌های گوناگون )
اخذ سود به ازای باقی مانده اکانت
خرید بیت کوین , دلار ایالات متحده , یورو و طلا جواهرات به طور به طور کامل آنلاین
قرض به چنگ آوردن و قرض دادن مبنی بر وضعیت مقبول استفاده کننده

چهار نوع پس‌انداز در حساب پرفکت مانی

اکانت هر استفاده کننده در پرفکت‌مانی دارنده چهار واحد مهم میزان دارایی است . استفاده کننده میتواند بودجه خویش را به طور یک یا این که یک‌سری تا از این واحدها حفظ نماید . این واحدها به شرح تحت است :

دلار ایالات متحده ( USD ) بر حسب واحد پرفکت مانی ( PM )
یورو ( EUR ) بر حسب واحد پرفکت مانی ( PM )
طلا جواهرات ( Gold ) بر حسب واحد پرفکت مانی ( PM ) متساوی طلا جواهرات بر حسب اونس
بیت کوین ( Bitcoin )

سه دسته اکانت پرفکت مانی

در سامانه پرفکت مانی سه جور اکانت متعدد تعریف شده‌است که استفاده کننده می تواند یکی آن‌ها‌را تعیین نماید . هرکدام از این سه اکانت , مزایایی به همراه دارااست . این سه اکانت به ترتیب معمولی ( Normal ) , ممتاز ( Premium ) و همکار ( Partner ) اسم دارااست .

۱ . اکانت معمولی

هر کاربری که در وب‌سایت پرفکت مانی نام نویسی میکند , در‌این مدل قرار می گیرد . یوزرها این نوع می توانند به راحتی از قابلیت‌های متعدد این سامانه برخوردار شوند .

۲ . حساب ممتاز

استفاده کننده در پایان سال اولیه کار خویش در پرفکت مانی و یا این که در صورت وصال گردش اکانت به میزانی معین ( ۱۰۰ هزار دلار ایالات متحده یا این که هم اندازه آن ) , از فرصتی برای ارتقای اکانت کاربری برخوردار میشود . استفاده کننده به‌این خواسته بایستی درخواستی به واحد مشتریان پرفکت‌مانی ارایه دهد . اکانت ممتاز مزایایی دارااست که اصلی‌ترین آن , کمتر بودن کارمزد سرویس ها و تراکنش‌ها نسبت به اکانت معمولی است .

۳ . اکانت همکار

اکانت همکار سومی گونه حساب‌ها در پرفکت‌ مانی به شمار میرود . این دسته اکانت در اختیار افراد معمولی قرار نمی‌گیرد . در واقع تنها نماینده سیستم‌های پرداخت یا این که صرافی‌ها می توانند چنین حسابی داشته باشند . این دسته اکانت برای شرکت‌های فعال در موضوع تجارت الکترونیک فراوان دارای فایده است . اکانت همکار پرفکت مانی قابلیت و امکان پرداخت‌های در میان شرکتی را تسهیل می کند . این گونه اکانت کمترین میزان کارمزد ( یک و نیم درصد ) را داشته و سود سالیانه ۸ درصد هم به کمترین موجودی ماهانه وابستگی می گیرد .